Ana Sayfa Kurumsal Kalite E-Katalog İletişim

ÇATI BAĞLANTI ELEMANLARI

» Matkap Uçlu Vidalar
» Kancalar
» Trifonlar
» Metal Aksesuarlar
» Plastik Aksesuarlar
» Ondilin Aksesuarlar

YALITIM ÜRÜNLERİ

» Bitümlü Süngerler
» Bitümlü Sünger Şerit Bant
» Yapışkanlı Flex Bant
» Profilli Strafor Levha

TAŞIMA SİSTEMLERİ

» Çift Kademe İstif Makinası
» Tek Kademe İstif Makinası
» Transpalet
» ForkliftKURUMSAL

Firma Profili

ÇOKSEVERLER sektörünün ilk ve lider firması 1975 yılında İstanbul Topkapı’da ilk tesisinde inşaat ve otomotiv sektörüne yönelik bitüm emdirilmiş süngerlerinin üretimini yaparak faaliyet göstermeye başlamıştır.

1990 yılında İstanbul Topkapı Maltepe'deki kendi tesislerine taşınan ÇOKSEVERLER son sistem makinelerle çatı bağlantı elemanları ve aksesuarları üretimine başlamıştır. Sürekli büyümeyi ve gelişmeyi hedef alan firmamız yeni yatırımlar sonucu 1997 yılında plastik aksesuarlar üretimi için İstanbul İkitelli Organize sanayi Bölgesindeki kendi mülkümüz olan tesisleri hizmete sunmuştur.

ÇOKSEVERLER kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatla üretim yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir. 35 yılı aşkın bir süredir ülke ekonomisine katkıda bulunmak için üretiyoruz. İlk ve lider olmanın sorumluluğu bilinciyle en iyisini yapmak için uluslararası sektördeki yenilikleri takip ederek son teknolojiyi kullanarak yeni ürünler sunmak için çalışıyoruz.

Faaliyetlerine 40 yıl boyunca İstanbul'da devam eden ÇOKSEVERLER, 2015 yılında İzmir'de yer alan 10.000m2 tesisine taşınmıştır.

Misyonumuz

Bizim misyonumuz gelişen Dünya'da marka değeri her geçen gün artan Türkiye'mizin kalkınmasında en büyük rolü olan üretiminin gelişmesine, çeşitlenmesine, standartların yükseltilmesine ve çevre bilinci içinde ekonomiye katkıda bulunmasına yönelik yasalara, yönetmeliklere ve ahlak kuralları ile geleneklerimize uygun her türlü girişimin yanında ve içinde yer almaktadır.

Vizyonumuz

  • Gelişme ve büyümenin değişmez bir parçası olan teknolojik yeniliklere açık olmak; bu yenilikleri işletme bünyesine dahil edecek gerekli yatırımları yapmak,
  • Sektöründeki en son trendleri tüketicilere ulaştırmak amacıyla, Ar-Ge ye önem vererek her geçen gün değişen tasarım anlayışına göre kaliteli, estetik, fonksiyonel ve ekonomik olmayı ön planda tutan bir anlayış ile üretim yapmak,
  • Modern yönetim anlayışımız gereği tüm çalışanlarımız tarafından anlaşılan, benimsenen ve paylaşılan kurumsal değerlerimizi oluşturmak,
  • Çalışanlarımızın, iş ortağı olarak gördüğümüz bayilerimizin ve nihai müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak toplam kalite anlayışının yerleşmesine olanak sağlamak ve
  • Müşteri isteklerine odaklı pazarlama yönetimi yaklaşımı ve tekniklerini benimsemek, uygulamak ve faaliyetlerimizi sürekli kılmaktır.